To sidebar

Monday, April 26 2021

10 wskazówek, jak znaleźć tanie loty last minute

airport-2373727_640.jpg, Apr 2021

10 wskazówek, jak znaleźć tanie loty last minute

1. Dbaj o elastyczność dat podróży

Jeśli lecisz w ostatniej chwili, najlepszym sposobem na zdobycie przyjaznych dla portfela biletów lotniczych jest nie pilnowanie terminu. Im bardziej jesteś otwarty, kiedy podróżujesz; Tym większe masz szanse na tanie loty last minute. To powiedziawszy, zbierz informacje przed podróżą. Bez względu na to, w jakiej chwili jesteś, przeszukaj wyszukiwarki lotów, aby znaleźć najlepszy możliwy lot do miejsca docelowego.

Po drugie, latanie w tygodniu, a nie w weekend, zwiększa szanse na uzyskanie tanich biletów. Weekendy to najpopularniejszy okres wczasowiczów lub krótkich przerw. Więc jeśli lecisz w ciągu tygodnia, możesz uciec od godzin szczytu i potencjalnie znaleźć oferty, w których pieniądze są mniej warte.

 

2. Bądź otwarty na swój cel

Ta sama elastyczność jest zaletą, jeśli chodzi o Twój cel. Posiadanie stałego miejsca docelowego ogranicza Twoje szanse na tanie loty last minute. Pamiętaj, jeśli szukasz lotów do wielu miejsc na świecie w wyszukiwarkach lotów, możesz rozszerzyć wyniki wyszukiwania. Dlatego jest bardziej prawdopodobne, że znajdziesz tanie bilety.

Inną kwestią, o której należy pamiętać, szukając lotów last minute, jest wybór mniej popularnych miejsc podróży. Jeśli podróżujesz do miejsc, w których ludzie są mniej skłonni do podróżowania, masz większe szanse na znalezienie tańszych biletów lotniczych. Poza tym to najlepszy sposób na odkrycie ukrytego klejnotu w tym rozległym świecie!

Znajdź tanie loty last minute

Najłatwiejszym sposobem na znalezienie tanich lotów last minute jest to, że nie obchodzi Cię, dokąd się wybierasz!

 

3. Weź pod uwagę tanie linie lotnicze i alternatywne lotniska

Lotniska są również czymś, co warto wziąć pod uwagę, jeśli chcesz podróżować w przystępnej cenie. Jeśli masz budżet na niewielką opłatę za taksówkę lub wynajem samochodu, możesz zaoszczędzić na lotach, wybierając lotniska położone nieco dalej od zamierzonego celu podróży. Na przykład tanie linie lotnicze latają na alternatywne lotniska, które są znacznie tańsze niż główne lotniska i przez pewien czas na obrzeżach miasta.

Próbując uzyskać tanie loty last minute, bardzo korzystne może być unikanie bezpośrednich podróży do większego miasta. Ponadto same tanie linie lotnicze są tańsze niż ich odpowiedniki. Mogą wymagać dużego luksusowego kompromisu z Twojej strony, ale powiedziałbym, że jest to akceptowalna okazja za mniej gotówki w portfelu.

 

4. Unikaj rezerwacji biletów w grupach

Posiadanie przyjaciół, którzy kochają spontaniczne podróże, to luksus, którego nie każdy ma. Ale jeśli chodzi o oszczędzanie biletów lotniczych, czasami najlepiej jest puścić znajomych.

Szukając tanich lotów, najlepiej jest eksplorować je samodzielnie, a nie w grupach. Jeśli powiesz liniom lotniczym, że chcesz więcej niż jeden bilet, najpewniejszym sposobem jest wyświetlenie w wynikach wyszukiwania tylko wyższych cen. Ponadto ze względów praktycznych znacznie łatwiej jest znaleźć tani lot last minute, niż kilka na ten sam cel i czas lotu.

Jeśli więc podróżujesz w grupach, przynajmniej zarezerwuj bilet samodzielnie. Możesz nie być razem w samolocie, ale możesz cieszyć się zaimprowizowaną podróżą z tymi, których kochasz.

 

5. Przygotuj się do lotu z czerwonymi oczami

Innym sposobem na uzyskanie tanich lotów last minute jest brak dokładnego określenia czasu lotu. Wiem, że nikt nie chce zaniedbać swojego pięknego snu, ale jeśli chcesz pozostać w budżecie na podróż, latające czerwone oczy mogą być najlepszą opcją. Bardziej prawdopodobne jest, że znajdziesz tanie bilety lotnicze na loty odbywające się wcześnie rano lub późno w nocy. Niepożądane jest latanie o 6 rano, ale właśnie dlatego loty są bardziej przyjazne dla portfela niż te, które kończą się w rozsądnym czasie.

Lataj nocą, aby uzyskać tańsze loty

 

6. Lataj, kiedy chcesz, nie musisz

Wiem, że wspomniałem o potrzebie zachowania elastyczności dat, ale ważne jest również, aby latać, kiedy chcesz, nie musisz. Rozumiem przez to, że rezerwacja lotu last minute na spotkanie, o którym wiedziałeś wcześniej, nie daje Ci żadnej elastyczności ani szansy na tani lot.

Jeśli lecisz na Boże Narodzenie, Święto Dziękczynienia lub inne ważne święto, pamiętaj, aby zarezerwować bilety z dużym wyprzedzeniem. Kiedy wiesz, że jesteś potrzebny gdzieś w wybranym przez Ciebie czasie, nie czekaj do ostatniej chwili, aby zarezerwować lot.

Jeśli bierzesz spontaniczne wakacje, kiedy ich nie potrzebujesz zyskujesz większą elastyczność w czasie lotu. Dzięki temu masz większe szanse na znalezienie tanich lotów.

 

7. Korzystaj z mil lotniczych

Jeśli często podróżujesz, najlepiej wykorzystać mile lotnicze, aby zarezerwować loty last minute. Programy lojalnościowe to najlepszy sposób na zaoszczędzenie na lotach. Ponadto, w zależności od posiadanych punktów, możesz otrzymać bezpłatne aktualizacje i dodatkowe bilety.

Nawet jeśli nie jesteś zwykłym lotnikiem, zapisanie się na mile przelotowe nie zaszkodzi. Ponadto możesz zdobywać punkty bez latania na premie za rejestrację karty kredytowej, ankiety dotyczące zakupów online, oferty specjalne i nie tylko. Możesz także zbierać mile lotnicze u partnerskich linii lotniczych. Więc nie utknąłeś tylko z jedną linią lotniczą.

Pomysły na tanie podróże do Australii

 

8. Stalk Airlines

Jeśli chcesz być na bieżąco z cenami lotów do wybranych miejsc docelowych, musisz obserwować właściwe osoby.

W erze mediów społecznościowych łatwo jest dowiedzieć się czegokolwiek o kimkolwiek, nawet o liniach lotniczych. Jeśli więc chcesz wiedzieć, jak uzyskać tanie loty last minute, pamiętaj, aby śledzić swoje linie lotnicze w mediach społecznościowych.

 

9. Unikaj latania w pobliżu głównych świąt

Oczekuje się, że ludzie wylatują w czasie świąt Bożego Narodzenia lub wakacji letnich i wiosennych. Dlatego z pewnością będzie to ślepa uliczka, aby znaleźć tanie loty last minute w preferowanym czasie podróży. Linie lotnicze nie są ślepe! Wiesz, że w czasie wakacji ludzie będą chętni, aby trafić do swoich znajomych i rodziny. Z tego powodu prawdopodobnie podniosą ceny, aby uzyskać większy zysk, wiedząc, że ludzie będą kupować bilety pomimo cen. Dlatego w przypadku podróży last minute najlepiej unikać dat w okolicach wakacji.

 

Powinieneś także sprawdzić preferowane czasy podróży do miejsca docelowego i starać się ich unikać. Tanie loty last minute są łatwiejsze do znalezienia, gdy miejsca docelowe są mniej zajęte.

Pomysły na oszczędność pieniędzy, które pomogą Ci podróżować po Australii z ograniczonym budżetem

10. Szukaj ofert last minute

Zamiast rezerwować bilety solo, możesz sprawdzić oferty last minute na przejazdy grupowe. Zapisz się na listy mailingowe i miej oko na wszystkie nadchodzące oferty biletów lotniczych.

Powinieneś także sprawdzić oferty pakietowe dotyczące zakwaterowania i lotów. Łatwiej jest znaleźć tanie loty last minute w ramach pakietów wakacyjnych niż same loty.

Zapoznaj się z drobnym drukiem dowolnego sklepu, aby upewnić się, co zawiera paczka i dokładnie wiedzieć, za co płacisz.

Więcej porad tutaj: https://skwerek.pl/

They posted on the same topic

Trackback URL : https://pow.pila.pl/index.php?trackback/11

This post's comments feed