To sidebar

Tag - startup

Entries feed Comments feed

Saturday, February 6 2021

LAMPY Z FOTOWOLTAICZNĄ OSŁONĄ I TURBINĄ WIATROWĄ

the-roof-of-the-3982410_640.jpg, Feb 2021


Coraz większym zainteresowaniem i wykorzystaniem cieszą się technologie oparte na odnawialnych źródłach energii. Obejmuje to moduły fotowoltaiczne i turbiny wiatrowe. Obie technologie zostały z powodzeniem wykorzystane w projekcie hybrydowego oświetlenia ulicznego.

Hybrydowe światła uliczne - jak działają?
Należy zaznaczyć, że hybrydowa lampa uliczna oparta jest na współdziałaniu dwóch technologii, a mianowicie modułów fotowoltaicznych i turbiny wiatrowej. W słoneczne dni energia słoneczna jest zamieniana przez ogniwa modułów fotowoltaicznych na energię elektryczną, która jest używana do zasilania lampy. Nadmiar energii elektrycznej jest magazynowany w akumulatorach żelowych. Jednak w nocy iw pochmurne dni oświetlenie hybrydowe zużywa energię z turbiny wiatrowej, która również dostarcza energię elektryczną. Dzięki temu hybrydowa latarnia uliczna ma własny autonomiczny system zasilania, który jest całkowicie niezależny od zewnętrznego zasilania. Dzięki temu lampy hybrydowe można stosować wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do zewnętrznej energii elektrycznej. Tego typu latarnie bardzo często stawiane są na przejściach dla pieszych. Firmy świadczące usługi w zakresie produkcji takich lamp oferują kompletne zestawy, w skład których wchodzą maszty, fundamenty i wszystkie inne elementy. Warto zaznaczyć, że lampę hybrydową można skonfigurować zgodnie z wymaganiami klienta. Możliwe jest również sterowanie lampą za pomocą pilota.

Tuesday, January 26 2021

Tani startup

write-593333_640 (1).jpg, Jan 2021


Nie brakuje ludzi, którzy opracowują nowe rozwiązania, które ostatecznie znacznie ułatwiają nam codzienne życie w porównaniu do dzisiejszego. Nie sądzę, aby ktokolwiek był przekonany, że wiele osób na wiele sposobów woli po prostu iść od razu do profesjonalnych start-upów. Rentalo należy głównie do tej grupy.

Dlaczego tak wiele osób wybiera takie projekty? Już na wstępie trzeba wyjaśnić, że są one przygotowane przez dobrych fachowców. Co charakteryzuje i jednocześnie wyróżnia osoby odpowiedzialne za wynajem? Warto zwrócić uwagę na takie aspekty, że są to specjaliści, którzy de facto od dawna pełnią swoje obowiązki w tym konkretnym temacie.

Stąd po prostu mają po swojej stronie spore doświadczenie, choć nie jest to jedyny naprawdę ważny temat związany z tym tematem. Dodatkowo takie startupy są łatwo przygotowane na bieżące potrzeby klientów prywatnych i biznesowych. Warto zastanowić się nad tym, że przy takich projektach można łatwo opracować rozwiązania, które sprawią, że nasze codzienne życie będzie o wiele łatwiejsze i wygodniejsze w porównaniu z poprzednim okresem ... Dlatego nie powinno nikogo dziwić po roku kalendarzowym takie projekty będą w Generalnie bardziej popularne. Ogólnie rzecz biorąc, używa ich całkiem sporo osób.